ahmet@set-makina.com      +90 212 549 66 51
Kullanım Koşulları

Set Makina ve Otomasyon Sistemleri San.("Set-Makina") bu web sitesini ("www.set-makina.com") sadece bilgilendirme amacıyla muhafaza etmektedir. Bu Web sitesine erişmek ve kullanmak suretiyle bu Kullanım Koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılmaktasınız. Şirketimiz gerek bu Web sitesini gerekse bu Web sitesinin kullanımı ile ilgili koşulları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

Suçlamaların Reddi

Bu Web sitesi görüldüğü haliyle sunulmaktadır. Set-Makina bu Web sitesinin çalışması veya kapsadığı bilgilerin, içeriğin, malzeme veya ürünlerin işlevine dair doğrudan veya dolaylı herhangi bir beyan veya taahhütte bulunmamaktadır. Web sitemizi kullanma riski kullanıcının kendisine aittir.,

Yürürlükte bulunan yasalar çerçevesinde, dolaylı ticari teminatlar ile belirgin amaçlara, hak ve riayet gereklerine uygunluk dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, Set-Makina doğrudan veya dolaylı her türlü teminattan feragat etmektedir. Set-Makina bu Web sitesinin, sunucularının veya Set-Makina ya da yan kuruluşlarının gönderdiği e-postaların bilgisayar virüsleri ya da zararlı bileşkenler taşımadığını garanti etmez. Doğrudan, dolaylı, tesadüfi veya sonuç itibarıyla oluşan hasarlar dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, Set-Makina veya yan kuruluşları bu Web sitesinin kullanımından kaynaklanan hasarlardan sorumlu değildir.

Bu Web Sitelesine Bağlı Siteler

Bu Web sitesinden bağ verilmiş bulunan, varsa, ve Set-Makina yönetiminde bulunmayan muhtelif web siteleri ile ilgili olarak, bu sitelerde bulunan malzemelerden veya bunlardan yapılan iletişime dair Set-Makina herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Geçerli Kanun

Bu koşullar Türkiye Cumhuriyet kanunları uyarınca yorumlanarak yürütülür. Bu Web sitesinin kullanımıyla ilgili ve kullanımından doğan anlaşmazlıkların çözüm yeri Türkiye Cumhuriyeti İstanbul mahkemeleridir.

Saygılarımızla
  Hakkımızda

Sektörde 20 yılı aşkın süredir hizmet veren Set Makine, tecrübesi ve yenilikçi anlayışıyla standart veya özel makine imalatında bir güven ve kalite sembolüdür.

  Hızlı Erişim
  İletişim
  Set Makina Ltd.

Tormak San. Sitesi, B blok
No:7 | 34490, İkitelli/İstanbul

Tel : +90 212 549 66 51
ePosta : ahmet@set-makina.com
Çalışma Saatleri : 08.00 - 18.00